SEO

SEO
KA, sektörünüzün analizini yaparak, size uygun optimizasyon çalışmalarını kısa sürede raporluyor, araştırıyor, uyguluyor ve çözümlüyoruz.

Konumlandırma çalışmaları ile anahtar kelimeleriniz üzerinden tutarlı bir SEO çalışması sonucu hedeflediğiniz arama sonuçlarında dilediğiniz sıralamayı almanıza yardımcı oluyoruz.


KA, arama motoru optimizasyonunda (SEO), profesyonel ruhla çalışma ve bu alanda butik işler yapma prensibindedir.

Müşterileri’mizin işini derinlemesine inceleyip ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız...
site içi optimizasyonsite içi optimizasyonSitenizin teknik ve içerik analizleri yapılır. Web sitenizin arama motoru dostu olması için gerekli öneriler rapor halinde yazılım ekibinizle paylaşılır. İçerikleriniz SEO’ya uygun bir şekilde optimize edilir.

Bu aşamada amaç sitenizin arama motorlarında doğru ve tam bir şekilde yer almasıdır.

Tasarımsal SEO
Yazılımsal SEO
İçerik Bazlı SEO
Webmaster Tools kriterleri
site dışı optimizasyonsite dışı optimizasyonBu aşamada ise sitenizin kaliteli backlink (dışarıdan sitenize gelen link) sayısını artırmak hedeflenir.

Backlink çalışmalarında KA olarak özgün ve spam olmayan link çalışmaları yapmaktayız.
Tanıtım çalışmalarının araştırma ve geliştirmesi KA tarafından yapılmaktadır.

Domain Bazlı SEO
Hosting Bazlı SEO
Sosyal Medya Bazlı SEO
Ziyaretçi Bazlı SEO
SEO NEDİR?
İngilizce “Search Engine Optimization” kelimelerin baş harflerinden oluşan SEO, “arama motoru iyileştirmesi”nin  kısaltması olarak kullanılmaktadır.  Arama motorlarından en yüksek sayıda ve nitelikli ziyaretçiyi çekmek için yapılan işlemler bütünü de diyebiliriz.

GOOGLE SEO NEDİR?
Şüphesiz Türkiye’de aramaların büyük bir bölümü Google arama motoru için yapılmakta.  Doğal olarak  seo hedeflerini organik kullanıcı trafiğinin en çok geldiği Google’a yönelik planlamak gerekiyor.

Google Seo çalışması, Google dostu siteler oluşturma, kalite şartlarına uygun düzenlemeler yapılması gerektirmektedir.
SEO SEO KA, arama motoru optimizasyonunda (SEO), profesyonel ruhla çalışma ve bu alanda butik işler yapma prensibindedir. Müşterileri’mizin işini derinlemesine inceleyip ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız...