Danışmanlık

Danışmanlık
KA uzmanlık alanında olan; “kobi bilgi teknolojileri”, “e-ticarer danışmanlığı”, “siyasal iletişim danımanlığı” konularında danışmanlık hizmetleri, eğitimler ve seminerler düzenlemektedir.


Bilgi birikimi ve deneyim gerektiren iş süreçlerinde alınan danışmanlık hizmeti, işe bakış açınızı profesyonelliğinizi gösterir.

Dünyada en pahalı şey deneyimdir...
kobi bilgi teknolojilerikobi bilgi teknolojileriBilgi teknolojileri potansiyelinden verimli yararlanabilmek için bir firmaların kapsamlı ve çeşitli donanım, yazılım ve eğitilmiş işgücünü satın alması, geliştirmesi, istihdam etmesi ve bunları bütünleştirmesi gerekmektedir.

KA Kobilere ve kurumlara blgi teknolojilerinin ve kaynaklarının verimli kullanımı ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.
e-ticaret danışmanlığıe-ticaret danışmanlığıDeğişen ticaret ile internet üzerinden satış ve mağaza açma fikri birçok girişimci ve işletmecinin gündemindedir. Dünyada ve Türkiye'de e-ticaret pazarı her geçen gün katlanarak büyümektedir.

E- iş süreçlerinizde hedef kitlenize doğru mesajı iletebilmek ve başarılı olabilmeniz için size ihtiyacınız olan e-ticaret danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.
siyasal iletişim danışmanlığısiyasal iletişim danışmanlığıSiyasal iletişim "siyasal" ve "iletişim" olmak üzere iki ayaktan oluşan disiplinler arası bir çalışma alanıdır. Bu yanı ile herhangi bir iletişim sürecinden farklılıklar içeren bir disiplin.

Siyaset dinamiğinin yüksek, iletişim mecralarının ve tepki üretme hızının bu denli artığı bir ortamda başarının olmazsa olması bu konulara bilinçli yaklaşımdan geçmektedir.