İnternet Reklam

İnternet Reklam
Türkiye’de online reklam sektörünün hızla büyümektedir. Özellikle mobil trafiğin artması ve insanların onlineda daha fazla vakit geçirmesi nedeniyle online reklam pazarı çok daha hızlı bir bir şekilde büyüye devam edecektir.


İşinizi internet reklamcılığı ile büyütün, yeni pazarlar keşfedin...
google adwordsgoogle adwordsTürkiye’deki internet kullanıcıların %98´i Google kullanıyor. Bu kullanıcıların %65´i satın alma kararı vermeden önce Google´da araştırma yapıyor.

Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Google’da ve reklamcılık ağımızda görüntüleyebilirsiniz. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ödeme yaparsınız.
reklam ağlarıreklam ağlarıİnternet reklamı planlayan işletmeler için reklamlarını konumlandırılmış olarak ve Google adwords üzerinde olmayan reklam ağına üye internet sitelerine toplu ve ekonomik bütçeler ile reklam verebilirsiniz. sosyal medya reklamsosyal medya reklamTürkiye en çok Facebook üyesi bulunan ülkeler sıralamasında 6. Sırada yer almaktadır. En son açıklanan rakamlara göre Türkiye’nin 34 milyon kullanıcı var.

Facebook kullanıcı potansiyeli sadece genç nüfusu değil, aynı zamanda satın almaya hazır internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da kendi bünyesinde bulunduruyor.