Grafik Tasarım

Grafik Tasarım
Güçlü tasarımlar markanıza değer katar. Çekici ve güçlü bir görsel tasarımın hedef kitle üzerinde yaratacağı etkiyi, ürün, ve hizmetlerinize katacağı değer tüm dünya tarafından bilinmektedir. İyi tasarım bir ürünü veya hizmeti farklılaştırır ve müşteri algılamalarını tercihe dönüştürür.


Tasarlama aşamasında markanın hedefleri, kurum kimliği ve değerleri, hedef kitle profili, hizmet sektörü gibi birçok kriter masaya yatırır ve bu bilgiler doğrultusunda doğru, yaratıcı, farklı ve amaca uygun konsept ve stratejiler geliştiririz.

Başarılı reklam çalışmaları başarılı grafik tasarımı ile desteklenmek zorundadır. Bizimle birlikte görsel dünyanıza yeni bir bakış açısı yaratın ve farklılaşın.
kurumsal kimlikkurumsal kimlikSürekli olarak görsellikleri ile göz önünde olan kurumsal kimliğiniz en büyük temsilcilerinizdendir. Bu sebepten kurumsal kimlik, oluşturmak istediğini algı ve hedefleriniz ile birebir uyarak hedeflerinize ulaşmada önemli bir yüklenici olmalıdır.

KA, bu hedeflerinize uygun olarak kurumsal kimlik çalışmaları yapmaktadır.
logo tasarımlogo tasarımLogo, bir kurumun ya da markanın kimliğini oluşturan temel bileşenlerdendir.
Logo tasarım süreci, kimlik geliştirme sürecinin bir parçası olarak hem stratejik hem de yaratıcı çalışmaları bir arada içermelidir.

KA, bu hassasiyetler ışığında sizi farklılaştırarak öne çıkartacak logolar tasarlamaktadır.
banner tasarımbanner tasarımBanner alanları, internet aracılığıyla hedef kitlesine ulaşmak isteyen reklam verenler için birer reklam panosu işlevini görmektedir.
Banner’ı yaratıcı bir tasarımla destekleyerek site, ziyaretçilerinin karşısına çıkan firmalar her zaman için farklarını ortaya koyma fırsatı bulmaktadırlar.

KA, bu amaçla ürünlerinizin internet üzerinden satışı veya markanızın tanıtımı için hareketli ve statik bannerlar tasarlamaktadır.