Özel Uygulamalar

Özel Uygulamalar
KA tarafından geliştirilen ve sektörel/amaca uygun web tabanlı uygulamalar kamu kurumları ve özel şirketler tarafından aktif kullanılmakta ve sürekli olarak geliştirilmektedir.


Düşük maliyet, işlevsellik ve yüksek performans için geliştirdiğimiz web tabanlı “yatırım takip / koordinasyon” , “görev takip” ve “randevu takip” uygulamaları, verimliliğini kanıtlanmış uygulamalardır.
yatırım takip / koordinasyonyatırım takip / koordinasyonKurum, kuruluş ve şirketlerin inşaat, yatırım ve bakım-onarım faaliyetlerini düzenli bir şekilse web tabanlı olarak takip edebilecekleri takip ve raporlama programıdır.

Yatırım izleme ve koordinasyon Başkanlıkları, İnşaat işleri, yapı onarım-bakım işleri olan tüm resmi kurumlar, inşaat şirketleri, valilikler, kaymakamlıklar, il Müdürlükleri için geliştirilmiş web tabanlı bir uygulamadır.
görev takipgörev takipKurum, kuruluş ve şirketlerin özel kalem müdürlükleri, makam ve yönetici sekreterler tarafından iş emirleri, randevu takibi, çağrı takip, telefon/kişi rehberi koordinasyon iş ve işlemlerini takip eden/raporlayan web tabanlı bir uygulamadır. randevu takiprandevu takipRandevu ile çalışan doktorlar, bürolar, kamu kurumları, özel kalem müdürlükleri ve diğer hizmet sektöründeki kurum ve kuruluşlar için geliştirilen web tabanlı gelişmiş randevu takip uygulamasıdır.