Sunucu Hizmetleri

Sunucu Hizmetleri
KA, veri merkezi (data center) içerisindeki sunucu hizmetlerini Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Yer Sağlayıcı izin belgesi, VodafoneNET altyapısı , Intel® Server Chassis sunucu donanımı, Intel® Software Partner yazılım geliştirme deneyimleri ile sunmaktadır.


Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Yer Sağlayıcı Belge No: 0310
alan adı tescilalan adı tescilİnternet dünyasındaki yerinizi almak ve dünya üzerinde milyonlarca kişiye hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmak için size en uygun alan adını (domain) tescil ediyoruz. KA, ulusal ve uluslararası tüm alan adı uzantılarını sizin adınıza tescil eder ve devam eden süreçte takip hizmetlerini sunar. web barındırmaweb barındırmaKurumsal web tasarımınızı size ait veritabanı, interaktif ve hedef kitleniz olan internet kullanıcıları ile etkileşim ve verimliliği artırmanın yöntemi size özel planlanmış web programlamaları ve web sitelerinin web barındırma (hosting) hizmetlerini sunar. KA, web barındırma hizmetlerinin yanında kurumsal e-posta hizmetlerinizin de altyapı hizmetlerini aynı hizmet içerisinde sunar. kiralık / sanal sunucukiralık / sanal sunucu Web siteleriniz, özel projeler ve veritabanı uygulamalarınız için kullanıma hazır durumda bulunan sanal sunucular aracılığıyla hızlı iş üretebilirsiniz. Sizin için özel ve hızlı şekilde özellikleri belirlenebilen kiralık / sanal sunucular ekonomik, pratik ve verimlidir. e-posta sunucusue-posta sunucusu Kurumunuz/projeniz için ihtiyaç duyacağınız kurumsal e-posta sunucu (mail server) hizmeti ile verimli ve güvenli e-posta gönderim ve alımı yapabilirsiniz. KA, e-posta sunucularının kurulum, kiralama ve yönetim hizmetlerini sunmaktadır.
Sunucu Hizmetleri Sunucu Hizmetleri KA, sunucu hizmetleri kapsamında sunduğu hizmetleri, 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübesi ile uluslararası standartlarda kendi donanımsal altyapısını kullanarak vermektedir.