Sosyal Medya

Sosyal Medya
Bir markanın veya profilin sosyal medyada aktif ve bilinçli bir şekilde var olabilmesi için bilinçli bir Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetine ihtiyacı vardır.

KA, marka ve profillere özel geliştirdiği strateji, müşteri odaklı yöntemler ve çözümler ile sosyal medya üzerinde en üst düzeyde temsilinizi sağlar.


Markanın/profilin sosyal medyada hangi hedef kitleye, hangi stratejiyle ve görsel araçlarla sesleneceğine dair stratejiler geliştiriyoruz. Hedef kitleye daha yakın bir iletişim kurmak, ürün, hizmet ya da profiliniz ile ilgili hızlı geri dönüşler almak, sadık bir takipçi kitlesi yaratmak, markalaşma sürecine katkıda bulunmak için sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanıyoruz.
danışmanlıkdanışmanlıkKA, markanızı/profilinizi misyonu ve vizyonu doğrultusunda, sosyal medyadaki etkinliğini arttırmak ve konumlandırmak ve hedef kitleye ulaşmak için hızlı ve doğru şekilde içerik, reklam, tanıtım, iletişim vb. görevleri sizin adınıza takip eder ve raporlar. içerik yönetimiiçerik yönetimiSosyal medyanın en önemli unsuru güncel olmasıdır. Sosyal medya gibi canlı olan bir alanı içerik olarak sürekli beslemek gerekmektedir. Markanın/profilin değerlerine ve vaatlerine uygun bir sosyal medya içerik planı kullanıcıların markayı/profili daha iyi anlaması sağlar ve onu özümseyeceği anlamına gelir.

KA, yapılan içerik planları ile sosyal medyada markanızı/profilinizi doğru ve aktif temsil için profesyonel bir ekiple çalışmalar yapar.
online itibar/kriz yönetimionline itibar/kriz yönetimiSosyal medya üzerinde markanın/profilin olası kriz durumları belirlenir ve olası kriz durumlarında gelişecek senaryolar önceden hazırlanır ve önlemler alınır.

Kriz durumlarında önceden hazırlanan bu senaryolara uygun hareket edilir.