Mobil Uygulama

Mobil Uygulama
iOS ve Android platformlar için mobil uygulama geliştirmenin yanı sıra dijital yayıncılık üzerine de çalışmalar yapan KA, tasarım aşamasından yayınlanmasına kadar her aşamada alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.


Farklı proje ve ihtiyaçlarınıza yönelik mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile sunmuş olduğunuz hizmetin kalitesinin artmasını sağlıyoruz.

Mobil uygulama projelerinizi hızlı ve güvenli hayata geçiriyoruz.
iOS uygulamaiOS uygulamaGünümüzün en popüler teknolojik cihazı olan iPhone’lar üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz. android uygulamaandroid uygulamaUygulamanızı hazırlatırken hızla büyüyen ve akıllı telefon pazarının %60 ‘ına hakim olan Android platformunu unutmamalısınız. Mobil sektörün yükselen yıldızı Android, uygulama indirme istatistiğiyle kullanıcılarınız için her zaman cazip olacaktır. windows phone uygulamawindows phone uygulamaYeni olmasına rağmen hızla yaygınlaşan windows phone pazarı için uygulama geliştiriyoruz.