Web Tasarım

Web Tasarım
Kurumsal kimliğinizi yansıtacak, amaca özel, estetik, profesyonel ve kurumsal web sitelerini size özel tasarlıyor, yönetilebilir ve değiştirilebilir olması amacı ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda programlıyoruz.


Web tasarım hizmetlerimizde bizleri daha iyi değerlendirebilmek için lütfen web tasarım referanslarımızı inceleyiniz!

KA, programlama deneyimi yüksek ve tasarım ekibi ile kusursuz bir web tasarım hizmetine sahip olmanızı, arama motorlarında hedef kitleniz tarafından kolay bulunmanızı ve üst sıralarda yer almanızı sağlayarak, uzun süreli çözüm ortağınız olma hedefi ile projelerinizi hayata geçirir.

Web tasarım ihtiyaçlarınız projelendirilerek amacı doğrultusunda son teknoloji web tasarım araçları ve yazılım dilleri ile uygulanmakta, projelere özel oluşturulan KA.web yönetim paneli sayesinde web sayfalarınız kolayca güncellenebilmektedir.

KA.web yönetim paneli v.8

KA.web yönetim paneli v.8
Web tasarım ve programlama konusundaki 10 yılı aşkın deneyim ile yazılım ekibimiz tarafından kobi, kişi, kurum ve organizasyonların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz web sitesi yönetim paneli arayüzü, tecrübeler ve yüzlerce müşterimizin sağladığı geri bildirimler ile işlev, kapsam ve kullanım kolaylığı bakımından en çok ihtiyaç duyulan özellikleri bir araya getirerek KA.web yönetim paneli v.8’i oluşturduk.


Yönetim paneli sayesinde yeni içeriklerinizi web sitenize hızlı ve kolayca ekleyerek, güncel bir web sitesine sahip olursunuz.
KA.web yönetim paneliKA.web yönetim panelisize özelArayüz, ihtiyacınız olan tüm değişiklikleri çevrimiçi olarak eşzamanlı yapabilir, web sitenizi dilediğiniz an güncelleyebilirsiniz. KA.web eğitimiKA.web eğitimisizi yalnız bırakmıyoruzWeb sitenize özel olarak düzenlenen yönetici arayüzünün kullanımı ile ilgili programlama sonrası “Yönetici Arayüzü Kullanım Eğitimi” veriyoruz. Verilen bu eğitim sayesinde web sitenizi güncel tutabilir, internette her zaman daha bulunabilir hale getirebilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. KA.web güncellemeKA.web güncellemesınırsız güncelleme ve değişimArama motorları internet sitelerindeki içeriklerin güncelliğine önem vermektedir. Düzenli güncellenen web siteleri, düzensiz güncellenen ya da hiç güncellenmeyen web sitelerine göre daha fazla ziyaretçi almakta ve arama motorlarında üst sıralarda yer almaktadır. Yönetici arayüzü ile web sitenizi sınırsız güncelleyebilir, yeni kullanıcılara daha güncel içerik sunabilirsiniz.

mobil site & responsive (RWD)

mobil site & responsive (RWD)
Mobil teknolojilerin hızla geliştiği, akıllı telefon ve tablet kullanımının giderek arttığı günümüzde web sitelerinin daha etkin ve verimli kullanımı sağlamak amaçlı mobil cihazlara uyumlu mobil web sitesi kullanımı zorunlu hale gelmiştir.


Akıllı telefonlar gündelik yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi ve temel tüketici davranışlarını kökten değiştirdi. Akıllı telefonların arama, alışveriş, eğlence ve yerel bilgiler arama amacıyla gittikçe daha fazla kullanılması, sürekli internete bağlı tüketicilere ulaşmak için mobil site tasarımını zorunlu hale getirdi.
mobil kullanımı artıyormobil kullanımı artıyorözel mobil web sitesiAkıllı telefonlar ve tablet kullanımını hızla yaygınlaştığı günümüzde internete mobil cihazlar üzerinden girişler her geçen gün artmaktadır. Mobil cihaz kullanımının artması, web sitelerinin mobil cihazların ekran boyutlarına özel arayüzleri tasarlamayı kaçınılmaz hale getirmiştir. işlevselişlevselkolay kullanım ve hızMobil internet kullanıcıları için en önemli etken kolay kullanım ve hızdır. İnternet erişim hızlarının sınırlı olduğu mobil cihazlara özel hazırlanan arayüzler web sitelerinin kullanım oranlarını ve verimliliğini artırmaktadır. duyarlı web tasarımduyarlı web tasarımkullanıcı dostuWeb siteniz, farklı ekran çözünürlüğündeki cihazlara uyum sağlayacak şekilde esnek hale getirilir ve akıllı telefon, tablet, dizüstü ve masaüstü cihazlarda rahatlıkla gezilebilecek şekilde içeriğin yerini ve boyutunu değiştirecek şekilde planlanır.

Farklı ekran çözünürlüklerine, yapısal ve tasarımsal anlamda duyarlı olarak değişiklik gösterebilen web sitesi tasarımlarına Duyarlı Web Tasarım (RWD - Responsive Web Design) denilmektedir.

KA, mobil web sitesi ve Duyarlı Web Tasarım çözümlerini web sitesi yönetim paneli ve veritabanına entegre edecek şekilde planlayarak internet dünyasına uyumunuzu üst seviyelere çıkarmaktadır.

Web Tasarım Web Tasarım Web tasarım sürecinizi tamamlanıp, siteniz yayınlandıktan sonra sizleri internet dünyasında yalnız bırakmıyoruz. Günün değişen yenilikleri, ilave tasarım ve programlamalar için her zaman destek sağlayacak bir ekip ile arkanızda duruyor, küçük dokunuşlarla internet sitenizi güncel tutuyoruz.